Spotkanie wigilijne z podopiecznymi Fundacji Herosi

Grudzień 19, 2019 4:39 pm

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy moment dla naszych podopiecznych z Klinika Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytut Matki i Dziecka Pyszna kolacja wigilijna, wspólne kolędowanie oraz wymarzone przez dzieci prezenty wręczane przez Św. Mikołaja. Nie mogło ich zabraknąć także i w tym roku na spotkaniu świątecznym.

Wyjątkowym momentem tego wieczoru było także rozstrzygnięcie konkursu RealCo Property Investment and Development na kartkę świąteczną. Zwycięska praca wykonana przez naszego podopiecznego 13-letniego Dawida zostanie wydrukowana i rozesłana wraz z życzeniami świątecznymi przez organizatora konkursu. Dziękujemy za wsparcie w ramach konkursu oraz przekazanie 10 000 PLN na rzecz naszych podopiecznych.

Kolacja wigilijna nie mogłaby się odbyć gdyby nie ogromne zaangażowanie naszych Przyjaciół i Partnerów, którzy zadbali o prezenty dla dzieci oraz wzięli udział w tym wyjątkowym spotkaniu wigilijnym. Polska Press Grupa KS METRO WARSZAWA Akademeia High School Joanna Pazio Dominika Miziałek Piotr Gielec Marta Manowska to ja Warszawski cierp dziękujemy!

Kategoria akcji: