Tournee po Polsce Piotra Boruty

Kwiecień 17, 2009 12:19 pm

 

 

Znani z programu „Mam Talent”, Piotr Boruta i jego wierny przyjaciel Czocher, podróżują niestrudzenie po wielu zakątkach kraju. Odwiedzili już wiele miejsc, mając zawsze przy sobie sporą dawkę poczucia humoru, którą potrafią dzielić się z innymi. Wszędzie witają ich uśmiechy, które bardzo cieszą sympatyczną parę, gdyż – jak dyplomatycznie twierdzi Czocher – „to znak, że przyczyniają się do podnoszenia stanu ogólnonarodowego zadowolenia”

W czasie swojego wiosennego „tournèe” byli w Katowicach, gdzie młodzieży z gimnazjum katolickiego opowiadali o tym, jak pomaganie innym może stać się źródłem radości.
Byli także w Zespole Szkół Specjalnych w Sosnowcu, a także postanowili 7 kwietnia zawitać do  niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Brata Alberta w Radwanowicach. Tego dnia pojawili się również w Krakowie, a okazja ku temu była szczególna, gdyż Fundacja Prometeusz postanowiła nagrodzić Piotra Borutę za dotychczasową pomoc i wielkie serce okazane ludziom najbardziej dotkniętym przez los, a zwłaszcza niepełnosprawnym dzieciom. Działając w Fundacji Herosi, Piotr Boruta będzie nadal nieść pomoc potrzebującym i wraz ze swoim kudłatym towarzyszem wywoływać uśmiech na wielu twarzach.

Kategoria akcji: