Wyjątkowa akcja charytatywna na rzecz Fundacji Herosi

Listopad 16, 2020 9:01 pm

Miło nam przekazać informację o wyjątkowej akcji charytatywnej na rzecz FUNDACJA HEROSI zorganizowanej przez społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Radomiu wraz z parafianami Katedry pw. Opieki Najświętszej Marii Panny, w odpowiedzi na apel Zosia Zborowska – Wrona

Przez cały październik na terenie szkoły oraz w kancelarii parafialnej prowadzona była zbiórka gier planszowych, puzzli oraz innych artykułów m.in. kocy, poduszek i kolorowych chustek dla pacjentów z Klinika Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytut Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie leczą się dzieci z całej Polski. Uczniowie zaangażowali się także w zbiórkę pieniędzy, w ramach której zakupiono wodę dla pacjentów, rodziców i personelu medycznego.

W zorganizowaniu zbiórki pomogli: Katarzyna Towarek, Marta Sadowska, ks. Tomasz Orłowski, Julita Piotrowska, Monika Zbiciak oraz Anna Kundys (nauczyciele PSP 13 w Radomiu) oraz firma Europart – oddział Radom. Dziękujemy za tą niesamowitą inicjatywę i okazane wsparcie.

Tagi: , , , , , ,

Kategoria akcji: ,