Start » Pomogli nam
poniedziałek, 21 Sie 2017

Pomogli nam:

firmy i organizacje



Atlas
Lone Star PL (USA)
Lone Star PL (USA)


HairLAB Photo Emotions
Polkomtel S.A. Poka Poka Warszawa Polski Związek Lekkiej Atletyki Polski Związek Piłki Siatkowej
Zakład Optyczny Małgorzata Berdychowska Związek Piłki Ręcznej w Polsce Plus
Plus Liga Plus Liga Kobiet Fundacja Wagnera









Wspierają nas w codziennych działaniach:

Radca Prawny

Mariusz Nadrowski

Firma MARTI

Biuro Rachunkowe

Firma LUCKYMAN

Czarek Jaworski
Najwyższe wpłaty od osób fizycznych:

Wojciech Grajewski

3 000 zł

Krzysztof Kobrzyński

8 000 zł

Alicja Wochowska

11 641,55 zł

artyści


Anna Powierża

(fotograf)

Afromental

(zespół muzyczny)

Sylwia Dąbrowa

(fotograf)

Kinga Domagała

(fotograf)

Kamil Dziliński

(żongler)

GrubSon

(raper)

Maki Hirasawa

(pianistka)

Bartosz Kühn

(artysta - grafik)

Łukasz Znojek

(fotograf)

aktorzy i osobowości TV



Krystyna Janda

Agata Buzek

Zygmunt Chajzer

Marcin Dorociński

kluby sportowe


Asseco Resovia Rzeszów

 

 

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna


AZS Częstochowa

Legia Warszawa


AZS Politechnika Warszawska

PGE Skra Bełchatów

Warsaw Eagles

Reprezentacja Polski Piłkarzy Ręcznych (Szczypiorniści)

Reprezentacje Polski w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn

Zaksa Kędzierzyn - Koźle

sportowcy

Oliwer Wienczatek
(piłka nożna)


Magdalena Fularczyk

(kajak)

Rafał Gliński

(piłka ręczna)

Bartosz Jurecki

(piłka ręczna)

Patryk Kuchczyński

(piłka ręczna)

Tomasz Majewski

(lekkoatletyka)

Piotr Małachowski

(lekkoatletyka)

Marcin Matkowski

(tenis)

Julia Michalska

(kajak)

Monika Pyrek

(lekkoatletyka)

Artur Siódmiak

(piłka ręczna)

Robert Warzycha

trener piłkarski
Columbus Crew z USA

Bogdan Wenta

trener reprezentacji polski
w piłce ręcznej

Adam Wiercioch

(szpada)

Damian Wleklak

(piłka ręczna)

Danuta Dmowska-Andrzejuk

(szpada)

siatkarze i siatkarki

Stephane Antiga (Francja)
Stephane Antiga (Francja)
Natalia Bamber
Natalia Bamber
Zbigniew Bartman
Zbigniew Bartman
Michał Bąkiewicz
Michał Bąkiewicz
Agnieszka Bednarek
Agnieszka Bednarek-Kasza
Izabela Bełcik
Izabela Bełcik
Rafał Buszek
Rafał Buszek
Daniel Castellani (trener męskiej Reprezentacji Polski )
Daniel Castellani
(trener męskiej Reprezentacji Polski)
Karolina Ciaszkiewicz
Karolina Ciaszkiewicz
Katarzyna Ciesielska
Katarzyna Ciesielska
Dante Amaral (Brazylia)
Dante Amaral (Brazylia)
Maciej Dobrowolski
Maciej Dobrowolski
Fabian Drzyzga
Fabian Drzyzga
Miguel Falasca (Hiszpania)
Miguel Falasca (Hiszpania)
Piotr Gacek
Piotr Gacek
Katarzyna Gajgał
Katarzyna Gajgał
Giba - Gilberto Godoy Filho de Amauri (Brazylia)
Giba - Gilberto Godoy Filho de Amauri
(Brazylia)
Małgorzata Glinka
Małgorzata Glinka
Marcel Gromadowski
Marcel Gromadowski
Piotr Gruszka
Piotr Gruszka
Wojciech Grzyb
Wojciech Grzyb
Janne Heikkinen (Finlandia)
Janne Heikkinen (Finlandia)
Krzysztof Ignaczak
Krzysztof Ignaczak
Aleksandra Jagieło
Aleksandra Jagieło
Bartosz Janeczek
Bartosz Janeczek
Jakub Jarosz
Jakub Jarosz
Sylwia Jasińska
Sylwia Jasińska
Katarzyna Jóźwicka
Katarzyna Jóźwicka
Serhiy Kapelus (Ukraina)
Serhiy Kapelus (Ukraina)
Matey Kazijski (Bułgaria)
Matey Kazijski (Bułgaria)
Karol Kłos
Karol Kłos
Agnieszka Kosmatka
Agnieszka Kosmatka
Jan Król
Jan Król
Olli Kunnari (Finlandia)
Oli Kunnari (Finlandia)
Bartosz Kurek
Bartosz Kurek
Dan Lewis (Kanada)
Dan Lewis (Kanada)
Grzegorz Łomacz
Grzegorz Łomacz
Jerzy Matlak (trener Reprezentacji Polski kobiet)
Jerzy Matlak
(trener Reprezentacji Polski kobiet)
Paweł Mikołajczak
Paweł Mikołajczak
Ivan Milijković (Serbia)
Ivan Milijković (Serbia)
Joanna Mirek
Joanna Mirek
Marcin Możdżonek
Marcin Możdżonek

Dawid Murek

Murilo Endres (Brazylia)

Jacek Nawrocki

(trener Skry Bełchatów)

Małgorzata Niemczyk
Piotr Nowakowski
Piotr Nowakowski

Jakub Novotny (Czechy)
Berenika Okuniewska
Berenika Okuniewska

Paweł Papke

Daniel Pliński

Marta Pluta

Sylwia Pycia

Pierre Pujol (Francja)

Jakub Radomski

Bernardo Rezende
(trener Reprezentacji Brazylii)

Bruno Rezende (Brazylia)

Milena Rosner
Michał Ruciak
Michał Ruciak
Milena Sadurek
Milena Sadurek

Elżbieta Skowrońska

Andrzej Skórski

Robert Strzałkowski
II trener AZS Politechnika Warszawska

Marta Solipiwko
Grzegorz Szymański
Grzegorz Szymański

Agnieszka Śrutowska

Dorota Świeniewicz

Sebastian Świderski

Jarosław Tepling

Leonardo Vissotto (Brazylia)

Krzysztof Wierzbowski

Marcin Wika

Michał Winiarski

Paweł Wiśniewski

Anna Witczak

Mariusz Wlazły

Radosław Wnuk
Paweł Woicki
Paweł Woicki

Damian Wojtaszek

Paweł Zagumny

Paweł Zatorski
Mariola Zenik
Mariola Zenik

Izabela Żebrowska
Łukasz Żygadło
Łukasz Żygadło

Fundacja Herosi
ul. Solec 81 B, lok. A-51, 00-382 Warszawa
REGON: 141756065, NIP: 524-26-71-976, KRS: 0000323696

 


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji niektórych usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności

joomla templates